Menu Zavřeno

Blog

Froněk a Pergler se vyhoupli na druhé místo v národních tabulkách

Ve středu 19. 1. 2022 proběhl Středoškolský atletický pohár sportovních gymnázií. V týmu SG Plzeň se objevilo i několik našich závodníků.

Nejlépe se dařilo Pavlovi Froňkovi, který si vylepšil dva roky starý halový rekord o 8 cm! Výkon 194 cm, díky kterému vyhrál závod, ho aktuálně řadí na druhé místo v národních tabulkách v kategorii dorostenců! Svůj halový osobák si také vylepšil Michal Pergler, který na trati 800 metrů zaběhl výkon 1:59,20 min! I Michala tento výkon zařadil na druhé místo v národních tabulkách dorostenců! Jan Riegel si taktéž vylepšil osobní maximum. Trať 3000 metrů zdolal za 9:20,43 min, což ho aktuálně řadí na 5. místo v tabulkách dorostenců.

Posledním našim závodníkem v barvách SG Plzeň byl Jan Pergler, který na trati 3000 metrů zaběhl výkon 9:22,38 min. Tento výsledek ho zařadil na 8. místo v tabulkách juniorů!

I díky našich závodníkům se družstvo chlapců SG Plzeň umístilo na krásném druhém místě!