Menu Zavřeno

Termínovka

Termínová listina PKAS 2022

Termín DenNázev akceMístooddíl/klub
BŘEZEN
03-19-22MČR v chůzi na 50 km mužů a ženDudinceSVK
03-26-2203-26-22MČR v přespolním běhu mládežeSlavkov CZE
DUBEN
04-02-2204-02-22MČR v chůzi na 20 km mužů a žen PoděbradyCZE
04-09-2204-09-22MČR v půlmaratonu mužů a ženPardubiceCZE
04-23-2204-23-22MČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 mOtrokoviceCZE
KVĚTEN
05-01-2205-01-22MČR v maratonu mužů a ženPrahaCZE
05-07-22SO1. kolo OMD dorostu a juniorůDomažliceDOMAZ
05-10-22ÚT1. kolo OMD MLŽ skupina ASušiceSUSIC
05-11-22ST1. kolo OMD MLŽ skupina BNýřanyNYRAN
05-14-2205-14-221. kolo extraliga, I. a II. liga tbdCZE
05-14-22SO1.kolo OMD mužů a ženKlatovyATKLA
05-15-22NEM PK ve vícebojích mladších žáků a žákyňPlzeňSKPLZ
05-17-22ÚT1. kolo KMD starší žáci a žákyněPlzeňSKPLZ
05-21-22SOM PK, KK, JK D,J, M, Ž na drázePísekATPIS
05-22-22NEMistrovství PK ve vícebojích ml. žactvaPlzeňSKPLZ
05-24-22ÚT2. kolo OMD MLŽ skupina AKlatovyATKLA
05-25-22ST2. kolo OMD MLŽ skupina BPlzeňVIPLZ
05-26-2205-26-22Finále Štafetového pohárutbdCZE
05-28-2205-28-222. kolo I. a II. ligatbdCZE
05-28-22SO2. kolo OMD mužů a ženSušiceSUSIC
ČERVEN
06-03-2206-05-22MČR všech kategorií vícebojíchPrahaCZE
06-04-22SO2. kolo OMD dorostu a juniorůKKAS
06-08-2206-08-22Finále Poháru rozhlasu tbdCZE
06-11-2206-11-222. kolo extraliga, 3. kolo I. a II. ligatbdCZE
06-12-22SO3. kolo OMD mužů a ženNýřanyNYRAN
06-14-22ÚT2. kolo KMD starší žáci a žákyněKlatovyATKLA
06-18-2206-19-22MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na drázeOstravaCZE
06-20-22PO3. kolo OMD MLŽ skupina APlzeňSKPLZ
06-22-22ST3. kolo OMD MLŽ skupina BStříbroSTRIB
06-25-2206-26-22MČR mužů a žen na drázeHodonínCZE
06-26-22NEMistrovství PK a KK ml. a st. žactva na drázeStříbroSTRIB
06-28-2206-30-22Olympiáda dětí a mládežeOlomoucCZE
SRPEN
08-20-2208-20-224. kolo I. a II. ligatbdCZE
08-21-224. kolo OMD mužů a ženPlzeňSKPLZ
08-27-2208-28-22MČR mužů a žen do 22 let na drázeBrnoCZE
ZÁŘÍ
09-03-2209-03-22baráže o extraligu a I. ligutbdCZE
09-03-22SO3. kolo KMD starších žáků a žákyňStříbroSTRIB
09-04-22NEMČR družstev mužů a žen tbdCZE
09-06-22ÚT4. kolo OMD mladšího žactva sk. ADomažliceDOMAZ
09-07-22ST4. kolo OMD mladšího žactva sk. BPlzeňSOPLZ
09-10-2209-10-22M Čech družstev mládeže, MMS družstev mládežetbdCZE
09-11-22NEFinále OMD mladších žáků a žákyňPlzeňSKPLZ
09-17-2209-18-22MČR žáků a žákyň na drázetbdCZE
09-24-2209-24-22MČR družstev dorostu a juniorůtbdCZE
09-25-2209-25-22MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorekBěchovice PrahaCZE
09-28-2209-28-22Baráž o II. ligutbdCZE
09-28-22NEM PK předžactva PlzeňSKPLZ
10-01-2210-01-22MČR družstev starších žáků a starších žákyňtbdCZE
LISTOPAD
11-19-22SOM PK v přespolním běhu – Bělská pětkaBělá nad RadbúzouDOMAZ
11-26-2211-26-22MČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorekRumburkCZE