Menu Zavřeno

Blog

Hroníková čtvrtá na MČR žáků a žákyň!

Uplynulý víkend proběhlo Mistrovství ČR žáků a žákyň v Mladé Boleslavi.

Nejlepší výsledek naší výpravy zapsala Vanesa Hroníková, která dokázala v hodu kladivem vybojovat pro sportovce nepopulární 4. místo. K tomu přidala i nový osobní rekord, který nyní činí 42,56 metrů!

Další skvělé umístění přidala Jindřiška Langová, která v hodu diskem skončila v osobním rekordu 35,37 metrů na 6. místě. Ve finále na 1500 metrů doběhl Šimon Flek na 11. místě. Šimon poté přidal i další výborné umístění se štafetou na 4×60 metrů. Sestava Zitterbart M. – Flek – Němec – Müller skončili na 13. místě. Ta samá sestava běžela i dlouhou štafetu 4×300 metrů, kde doběhli na 20. místě.

Na trati 300 metrů předvedl bojovný výkon Miroslav Zitterbart, který si zaběhl nový osobní rekord 38,97 sekund a celkově skončil na 16. místě! 29. místo a 31. místo zapsal kvartet dívek na štafetě 4×60 metrů a 4×300 metrů. Sestava: Rýdlová – Kulenová – Weberová – Vozárová. Bohužel na krátké štafetě došlo k pádu kolíku, což děvčata stálo lepší umístění.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci našeho oddílu!