Menu Zavřeno

Blog

Hlavní část atletické sezóny zahájena!

Po rozvolnění epidemiologických opatření se nám pomalu rozjíždí i závody, kterých se zúčastnili i naši závodníci!

V úterý 18. 5. 2021 proběhly první kontrolní závody ve Stříbře, kde byly k vidění velmi zajímavé výkony našich členů! Především na trati 150 metrů, kde padaly samé osobní rekordy! Výslekdy zde: https://online.atletika.cz/vysledky/48665/0/2

Ve středu 19. 5. proběhl již 60. ročník Zlaté tretry a i v Ostravě, byly k vidění naše barvy! Velmi dobrý vstup do dráhové sezóny zaznamenal David Špindler, který doběhl ve velmi silné konkurenci na 7. místě v čase 1:53,97 min! Výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/46842/110

V sobotu 22. 5. se představila početná skupina našich výškařů na mítinku v Plzni, kde se nejlépe dařilo Janu Tauerovi, který vyhrál výkonem 191 cm! Dva osobní rekordy zaznamenal Michal Pergler, který si vylepšil své výkony na trati 600 m a 300 m. Výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/48768/70

Tentýž den se pořádal i mítink v Sušici, kde si Jan Švígler zaběhl letošní nejlepší výkon a Jakub Macán vylepšil osobák o 9 vteřin na trati 800 m! Výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/48671

Včera se konal opět mítink v Plzni, kde se představil starší z bratrů Perglerů. Honza si zaběhl letošní nejrychlejší čas na 1000 m.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci našich barev a přejeme hodně štěstí do dalších závodů!