Menu Zavřeno

Blog

Výsledky červnových závodů

Dlužíme Vám výsledky ze závodů, kde se zúčastnili naši závodníci nebo oddílová družstva:

17. 6. proběhlo krajské mistrovství ve víceboji mladšího žactva, kde si nejlépe vedl Tomáš Zitterbart, který se umístil na 20. místě. Kompletní výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/44783/0/2.

20. – 21. 6. se konalo krajké mistrovství ve vícebojích staršího žactva až dospělý. Zde se dařilo Pavlovi Froňkovi, který dokázal vylepšit svůj oddílový rekord ve skoku vyskovém (185 cm) a dokázal překonvat oddílový rekord v celkovém devítiboji. Kompletní výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/44663.

22. 6. se do Sušice sjela družstva mladšího žactva skupiny A, kde startují i naši chlapci a dívky. Hoši zopakovali druhé místo z 1. kola, dívky byly čtvrté. Kompletní výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/44665

25. 6. proběhlo 1. kolo st. žactva v Klatovech. Žáci se v celkovém součtů bodů umístili na čtvrté pozici, žákyně skončily osmé. Kompletní výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/44666/0/2