Menu Zavřeno

Blog

Vyhlášení Běžeckého poháru a Atlet Plzeňského kraje za rok 2019!

V pátek 6. 12. proběhlo slavnostní vyhlášení Běžeckého poháru a Atlet Plzeňského kraje, které se letos uskutečnilo v Západočeském muzeu v Plzni.

V kategorii Běžeckého poháru jsme měli dva zástupce. V dorostenkách dokázala triumfovat Kateřina Šebestová, která obhájila vítězství z loňského roku (starší žákyně). Dalším úspěšným byl Jan Švígler, který ve starších žácích obsadil druhé místo!

V kategorii Atlet Plzeňského kraje jsme na finálním vyhlášení měly jednu zástupkyni a to svěřenkyni trenéra Ing. Jana Ledviny, Simonu Kubouškovou. Na této kategorii a jejím konečném pořadí se podílí podílí vybraní trenéři z celého Plzeňského kraje a činovníci PKAS vyplněním anketního lístku. Simona v kategorii žactvo obsadila výborné druhé místo, které si vydobyla svými úspěchy za atletický rok 2019 a tím byla náležitě odměněna hlasy trenérů a činovníků. Jedním z hlavních úspěchů je 2. místo na MČR žactva v hodu kladivem a 4. místo z Mezistátního utkání žactva, které letos proběhlo ve Slovinsku.

Vyhlášeným gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do atletického roku 2020!