Menu Zavřeno

Blog

Závěrečné vyhodnocení běžeckého poháru 2019!

V sobotu proběhlo vyhlášení Junior Běžec Chodska v Postřekově a před námi je finální vyhodnocení Běžeckého poháru Plzeňského kraje, které se uskuteční 6. prosince v Západočeském muzeu v Plzni.

Náš oddíl na tomto slavnostním vyhlášení bude mít hned několik zástupců! Celý seriál se skládal z 11 závádů a do celkového pořadí se počítalo závodů 9, kde body získal závodník, který v daném závodě doběhl na prvním až desátém místě. Nejlepších 5 závodníků bylo již vyhlášeno na posledním závodě v Klatovech. Vyhlášení v Plzni se zúčastní již jen tři nejlepší z každé kategorie. A my Vám nyní představíme naše závodíky, které se umístili do TOP 5 ve své kategorii.

David Steidl – 3. místo (nejmladší hoši ročník 2012 a mladší)

Simona Cihlářová – 1. místo (nejmladší dívky ročník 2012 a mladší)

Jiří Němec – 5. místo (přípravka mladší hoši ročník 2010 – 2011)

Barbora Šetlíková – 4. místo (mladší žákyně ročník 2006 – 2007)

Jan Švígler – 2. místo (starší žáci ročník 2004 – 2005)

Kateřina Šebestová – 1 .místo (dorostenky ročník 2002 – 2003)

V součtu bodů náš oddíl skončil na 4. místě! Gratulujeme vyhlášeným a děkujeme i těm, kteří se podíleli na celkovém součtu bodů pro oddíl!