Menu Zavřeno

Blog

Tři bronzové medaile z MČR pro náš oddíl!

Uplynulý víkend proběhlo Mistrovství České republiky mládežnických kategorií v Olomouci, odkud si náš oddíl odvezl tři bronzové medaile, ač jedna byla pod oddílem TJ Sokol SG Plzeň – Petřín, za který závodí naše oštěpařka Eliška Papežová!

Oštěp se stal pro nás a hlavně pro trenéra Jana Ledvinu úspěšným! 3 svěřenci na této disciplíně, dva kovy! To je vskutku výborná bilance! Jeden cenný kov pro sebe urvala posledním pokusem, který znamenal osobní rekord, již zmíněná závodnice Eliška Papežová, druhý kov vybojoval Michael Rubáš, který si vylepšil osobní rekord na 59,03m! Je vidět, že závodníci měli dobře naladěno směrem k MČR!

Dalším medailistou se stal Jakub Karlach, kterému se bohužel finálový běh moc nevydařil, ambice byly vyšší, bohužel i takový je sport a vždy není posvícení.

Další skvělé umístění si připsala oštěpařka Andrea Balíková, která skončila těsně pod stupni vítězů či štafeta 4x100m ve složení: Rottenborn – Suchý – Jahn – Soukup, kteří skončili na 6. místě!

Děkujeme za reprezentaci našeho oddílů a gratulujeme závodníkům a trenérům k úspěchům!