Menu Zavřeno

Blog

I. liga mužů – čtvrté místo ve 2. kole a rekordní Tomáš Ott

Tomáš Ott opět překonal svůj oddílový rekord, díky kterému mu patří 4. příčka v republikových tabulkách v kategorii U23.

Během sobotního II. kola I. národní ligy se podařilo Tomášovi, svěřenec Jana Ledviny, opět posunout jeho oddílový a osobní rekord na již úctyhodných 54.12 m, což ho momentálně řadí na 4. místo v národních tabulkách a zároveň přidal 9 důležitých bodů pro naše prvoligové mužstvo, které nakonec skončilo na 4. pozici a tím si trošku zkomplikovali postup do baráže o extraligu, kterou chtěli po třetí za sebou vybojovat. Na celkovém výkonu mužstva musíme zdůraznit vítězství Jakuba Karlacha na 800m, štafety 4x400m (Gregys, Karlach, PetákEkl) či 15 bodový příděl pro náš klub od Rendy Hambergera, který je naší stálicí již mnoho let!

TOP tři bodovači:
Jakub Karlach – 19,75b
Rendy Hamberger – 15b
Tomáš Ott – 13b

3. kolo naše družstvo čeká již 23. 6. ve Staré Boleslavy, kde se snad muži sejdou konečně v plné sestavě, protože to je největší problém našeho mužstva.

 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY