Menu Zavřeno

Blog

I. liga zahájena třetím místem

Prvoligové družstvo mužů zahájilo soutěž 3. místem v Třebíči.

Naši muži se vydali bojovat o co nejlepší umístění do daleké Třebíče, kde nakonec skončili 6 b. za domácím družstvem. Jak to bylo v předchozích letech, první dvě místa zaručují postup do baráže o extraligu, kde se naše mužstvo ukázalo poslední dva roky a chuť po třetím účinkování v řadě je veliká!

Nejlépe bodující byl náš maturant Jan Peták, který dokázal vybojovat 17,5 b! Dalším nejlepším bodujícím byl Jakub Karlach, který si nechal trošku utéci body na půlce, takže z toho bylo konečných 16,75 b. Třetím nejlepším bodujícím byl Vojtěch Josef, který u nás hostuje z pražské Slávie a bije se za naše barvy s velkou vervou! Jeho úsilí pro náš oddíl vyneslo 13,75 b.

Děkujeme všem, kteří se 1. kola zúčastnili. Všichni po prvním kole víme, na čem se musí zapracovat, aby se vytoužené celkové místo v TOP 2 vydařilo a tím i postup do baráže o extraligu.