Menu Zavřeno

Blog

Vyhlášení Běžce Chodska i s naší účastí

V sobotu 17.11. proběhlo v Klenčí pod Čerchovem letošní vyhlášení Běžce Chodska, premiérově byli vyhlašovány i mládežnické kategorie. Vyhlášeni byli i naši mladí atleti.

V kategorii přípravky mladší se mezi dívkami na celkovém druhém místě umístila Lenka Zídková. Mezi hochy to bylo pouze v režii závodníků AC! Ač závodící za ZŠ Mrákov, tak trénující u nás v klubu, se stal vítězem Jiří Němec, na pomyslených stupních vítězů ho doplnili Daniel Andrle a Štěpán Petrásek.

V přípravkách starších na třetím místě skončila Andrea Šleisová.

V mladším žactvu mezi dívkami vybojovala třetí místo Šetlíková Barbora, mezi hochy zas Švígler Jan.

Vítězkou starších žákyň se stala Šebestová Kateřina, kterou na druhém místě doplnila Rašková Anna, která byla vyhlášena i jako „poctivý závodník“, když oběhla všech 8 závodů!

Příloze přikládáme několik fotek ze zmíněné akce.
Děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.