Menu Zavřeno

Blog

3. kolo v Nýřanech přineslo vítězství dívek a 2. místo chlapců

V Nýřanech se ve čtvrtek 22.6. uskutečnilo poslední jarní kolo OMD mladšího žactva. Podrobný report od trenérky Soni Lorenzové naleznete v dalším komeNtáři:

Přinášíme i KOMPLETNÍ VÝSLEDKY

a ZPRAVODAJ S TABULKAMI PO TŘECH KOLECH 

KOMETÁŘ SONI LORENZOVÉ: 

Dnes v tropickém počasí mladší žákyně a žáci absolvovali 3.kolo OMD SZA v Nýřanech a bojovali o cenné body do poslední disciplíny. Kluci měli před závěrečnými štafetami shodný počet bodů jako Mílaři.Ve štafetě doběhli jako čtvrtý, Mílaři zvítězili. Celkový počet bodů 55 je v tomto kole řadí na 2.místo za Mílařemi 58bodů.Novou posilou týmu je Honza Sladký, který zvítězil v bězích na 60m časem7,99s,150m za 19,41s a v dálce výkonem 460cm bral 2.místo. Pavel Froněk novým osobním rekordem na 60m překážek časem 10,69 obsadil 2.místo, skokem 397cm 3.místo.Další body přidali Míra a Tom Zitterbarti, Honza Švigler, Daniel Robert Cook a Martin Šetlík.Tohoto kola se nemohli zúčastnit Jakub Petráš a Kristian Váchal. 
Družstvo děvčat v téměř 100% účasti
zvítězilo se 128body,druhé Nýřany 119bodů. V hodu míčkem Nathalie Mildnerova zvítězila výkonem 42,20m,2.místo hodem 41,36m brala Simona Kuboušková,dařilo se jí i ve skoku dalekém 3.místo 387cm a ve vrhu koulí vrhem rovných 10m zvítězila. Všechny ostatní děvčata přidala další cenné body,kterými zajistili vítězství v tomto kole:)
Velké díky patří vedoucímu a trenérovi Mílaři Domažlic Jirkovi Vojákovi,neboť se náš autobus ve Stodě porouchal.Autobus Mílařů se pro nás vrátil a my si oddechli, že o 3.kolo nepřijdeme,ještě jednou díky: )

Info také na FACEBOOKU