Menu Zavřeno

Blog

Muži po skvělém týmovém vystoupení těsně druzí v I. kole

I. liga odstartovala a náše mužské drusžtvo rozjelo soutěž skvěle. Po prvním kole jsou na druhém místě, které by týmu zajistilo účast v baráži o Extraligu družstev.

Více v článku… 

Atleti AC Domažlice vstoupili do I. ligy druhým místem

V Českých Budějovicích měli na programu domažličtí atleti svoji ligovou premiéru v letošním ročníku.

Ligové družstvo se podařilo vhodně doplnit o hostující závodníky a očekávalo se, že se tým  popere o co nejlepší umístění.

Průběh kola tyto prognózy naplnil, což přibližují i slova , který působí v roli vedoucího družstva: „Byl jsem mile potěšen týmovým výkonem naše družstva. Vždy se něco zadaří více, něco se     nepovede. To v konečném součtu potom schází na příčku nejvyšší. Konečné druhé místo je skvělé a pro kluky je to výborná motivace do další části sezóny.  Věřím, že pokud zopakujeme výkon z prvního kola, určitě se budeme pohybovat v nejvyšších patrech tabulky.“

Těsné druhé místo dává šance opět po delší době zabojovat o Baráž v Extralize družstev. Takovýto závod je jedním z cílů celého kolektivu, což doplňuje tradiční opora Martin Pivoňka:  „V letošním roce se nám zde sešla skvělá parta, již od první soutěže jsme si hlasitě fandili a povzbuzovali se. První kolo naznačilo, že bychom se mohli prát o příčky nejvyšší, a tím pádem i šanci postoupit do extraligy. Uděláme pro to maximum.“

Plnit své plány mohou atleti AC hned v dalším kole, které tentokrát bude hostit 2. června Stará Boleslav.

Již 20. června se v Českých Budějovicích uskuteční společně s Jihočechy oblastní mistrovství jednotlivců. O jeho průběhu Vás budeme rovněž informovat. 

VÝSLEDKY

Týmové foto 

20170513_163727.jpg