Menu Zavřeno

Blog

Domažlická stopa na vyhlášení atletů PKAS

V pátek podvečer 2.12.proběhlo slavnostní vyhlášení Atleta Plzeňského kraje. i náš oddíl zde zaznamenal dílčí úspěchy.

Nejdříve v předprogramu byl byl oceněn Martin Šilhavý. Martinovi se dařilo v Běžeckém poháru a v konečném ssoučtu vyhrál dorosteneckou kategorii.

Druhou stopu zanchala naše Chodská 1500. 51. ročník musel být kvůli rekonstrukci stadionu přesunut do Plzně a na stadionu v Plzni se děli věci. Filip Sasínek zde zaběhl nový rekord mítinku v hlavním závodě a byla překonán i rekord mítinku na 100 m žen.

To neuniklo odborníkům a v anketě o nejlepší akci roku se Chodská 1500 umístila na prvním místě. Děkujeme

Na 52. ročník se opět těšíme u nás na stadionku v Domažlicích tentokrát v sobotu 19.8. 2017.