Menu Zavřeno

Blog

Martin Šilhavý nejlepší z našich atletů na MČR v krosu

V pražském Motole se o víkendu ještě za nepříjemného deštivého počasí uskutečnilo MČR v přespolním běhu. Pořadatelé připravili zvlněnou trať v golfovém resortu. Podmínky ještě zhoršil vytrvaslý déšť, a tak všechny závodníky nečekal vůbec lehký závod. 

 

Mistrovský závod měl velice početné startovní pole. V některých kategoriích  startovalo okolo 80 závodníků. Náš klub nakonec reprezentovalo 5 závodníků. 

Nejlépe si vedl Martin Šilhavý, který nastoupil v dorostenecké kategorii a obsadil 8. místo. Vítěze ztratil Martin 30 sekund, ale na medaili chybělo pouhých 13 sekund.

Na startu se objevil i za nás startující triatlonista Tomáš Plojhar. Tomáš se v konkurenci neztratil a jako „prvnoročák“ v juniorské kategorii obsadil 15. místo.

Zbylí tři účastníci našeho týmu startovali v Mílařské kategorii dospělých. Nejlépe si vedl Šimon Ekl, který uzavřel první dvacítku. Martin Pivoňka byl 33. a Jirka Gregor 48.

Chlapci zpestřili přípravu a věříme, že v hale opět ukáží svoji sílu.   

Perlička za závěr. Martin Pivoňka hned po první zatáčce měl roztrhanou celou levou tretru, a tak se vrátil do časů běžců, kdy běhali téměř neobutí…

VÝSLEDKY MČR ZDE