Menu Zavřeno

Blog

Mladší žákyně ve finále čtvrté

V pátek 23.9.2016 se v Plzni na Skvrňanech uskutečnilo společné Finále OMD mladšího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje za účasti devíti týmů v každé kategorii.

Dívky z našeho oddílu byly velice motivovány a chtěly bojovat o medaili. V družstvu  ve finále závodilo celkem 15 děvčat,pro zranění


nemohla startovat Nathalie Mildnerová a Julie Ježková.Mezi největší tahouny a opory  týmu byly Kateřina Čapská,Terezie Grulichová a Renata Doušová,ale samozřejmě i ostatní děvčata našeho týmu se snažila,podat co nejlepší výkon.


Po čtyřech úvodních  disciplínách,sprintu 60m,kde Kateřina Čapská výkonem 8,45s  ve finále obsadila 2.místo a v dálce nejlepším letošním výkonem a osobním rekordem 480 cm zvítězila,dále Terka Grulichová na 60 m př. si osobním rekordem 10,82 s zajistila 3.místo,ve výšce obsadila dělené páté místo výkonem 132 cm,byla děvčata na 2.místě.
Poté však přišli slabší disciplíny 800m a1500m,kde bohužel děvčata nebodovala.Ve vrhu koulí obsadila Simona Kuboušková 4.místo osobním rekordem 9,90m a 8.místo v hodu kriketovým míčkem.V běhu na 150m Terka Grulichová vybojovala 3.místo a Kačka Čapská v běhu na 300m svým nejlepším letošním výkonem 44,95 s zvítězila.Před poslední závěrečnou disciplínou,štafetou 4x60m byla děvčata na 3.místě ,avšak dvě naše štafety nebodovaly a celkově děvčata obsadila neoblíbené 4.místo.I tak si zaslouží velkou pochvalu 

autor Soňa Lorenzová

 

Foto: zprava stojící Simona Kuboušková,Kateřina Šebestová,Veronika Vašíčková,trenér Václav Carda, Anička Rašková.,Michaela Šibilová,Aneta Šleisová,
Libuše Wiesnerová,Nathalie Mildnerová,Kateřina Čapská,Renata Doušová,Terezie Grulichová,Claudia-Julia Konacarová
zprava sedící trenérka Ivana Hlavatá,Lucie Kinzlerová,Klaudie Šetlíková,trenérka Soňa Lorenzová
ležící zprava Ema Faschingbauerová,Barbora Šetlíková