Menu Zavřeno

Blog

Bronzová štafeta na 4×400 a další finálová umístění

Atleti AC Domažlice odjeli na MČR do 22 let, které tentokrát hostilo Kladno, obhájit medailové umístění ve štafetě a přidat další finálová umístění.
 
Oba vytčené cíle se jim podařilo splnit. 
Štafeta na 4×400 m bojovala s nejlepšími a nakonec z toho bylo skvělé třetí místo, před dotírající štafetou z Nového Města. Náš tým se musel sklonit před vítězi ze Slavie a stříbrnými atlety z plzeňské Škody. Bronzová štafeta startovala ve složení Honza Peták, Jirka Gregor, Martin Pivoňka a finišmen Honza Šnajdr.
Ve finále se nakonec objevili dva zástupci našeho oddílu. Honza Šnajdr se kvalifikoval ze sobotních rozběhů na 400m př. a ve finále předvedl výkon 54,21s. 
Martin Pivoňka si finále běhu na 800m vybojoval za výkon 1:56,21. Byla to pro něj veliká odměna za jarní útrapy se zdravím a všichni věří, že jej konečné 7. místo nakopne opět do práce na výkonnostním růstu.
Další z našich reprezentantů na 800m Jiří Gregor (12.) a Šimon Ekl (16.) zůstali v rozbězích před branami finále.