Menu Zavřeno

Blog

2. kolo I. ligy: 5. místo z jihočeského Tábora

V sobotu proběhlo v Táboře 2. kolo I. ligy mužů. Naši chlapci obsadili opět ve vyrovnaném souboji 5. místo. Průběžné by jim měla patřit 4. příčka.

Hodnocení kola opět provedl vedoucí družstva Petr Konop:

Družstvo se nesešlo v úplně nejsilnější sestavě.  Milouš Antoš dal přednost jiným aktivitám, chyběl Franta Šmíd, který minule byl druhý v kouli, Martin Pivoňka se před půlkou zhroutil a neběžel, pak odběhl alespoň štafety. Nebyl Martin Houdek a Tomáš Šleis. Ti byli na svatbě Vládi Švarce…

Naopak výborný byl René Hamberger, opět klubové rekordy, výšku vyhrál Honza Tauer, steepla Honza Šíp, zlepšil se Jan Peták na 400m i 200m, Tomáš Blacký konečně v trojskoku přes 13m. To by loni bylo na 3. – 4. misto … Dobře běžel i Vojta Vychopeň 1500m. Úplně nevyšly štafety,viz DQ a pak prohra v konci se Spartakem Praha 4.

Krátce ještě ke štafetám. Rozhodčí nás vyloženě poškodili. Naše štafeta nepřeběhla!!! Snažil jsem se i protestovat se svědky, ale neuspěl jsem.

Doufám, že na 3. kole se již sejdeme v lepší sestavě a zaútočíme opět na třetí místo