Menu Zavřeno

Blog

Muži čtvrtí v 1.kole I. ligy

V sobotu 16.5. začala na stadionu ve Staré Boleslavi I. liga mužů skupina A.

Náš tým nastoupil do víceutkání s 19 členy a plný odhodlenání začít lépe než minulý ročník, což se mu podařilo a jen o vlásek mu unikla nejlepší trojka I. kola

7 SCSKV   SC Start Karlovy Vary 050.00

Hodnocení Petra Konopa – vedoucího družstva: ,,Početně se letos zúžilo startovní pole a to především v tech .disciplinách, zvláště ve vrzích. My jsme nastoupili v 19 lidech .Velmi se vedlo Honzovi Tauerovi , který zaznamenal dvě druhá místa a významně pomohl i štafetám. Bohužel nemáme ani jednoho sprintera. Hostující Slavista Petrák je zraněný, Kuba Ledvina se soustředí na maturutu a Venca Váchal je hlavně čtvrtkař, i ten se při štafetě zranil, pravděpodboně steh. sval. Výborní byli běžci od půlky přes patnáctku, kterou vyhrál Pepa Šimsa a dobré výkony byly i na 3000m př. Všichni běžci velmi usilovně bojovali i ve štafetách – vyhráli 4x400m. Bohužel nemáme zastoupení ve vrzích. Kučera, který se potýká s bolestí třísla šel sice oštěp a kouli, ale nevýrazně. Jeho by jsme potřebovali ještě na tyč. Ta je slabá. Nejvíc bodů udělali výškaři a to se Klukan velmi potýkal s technikou… Příští kolo hostí 30. května Třebíč, Odjíždíme v pátek.“