Menu Zavřeno

Blog

Skvělé vystoupení našich družstev na Mistrovství Čech

13. září se v Pardubicích a v Praze představila naše družstva na Mistrovství Čech. Obě se ukázala ve velice dobrém světle a přivezla nad očekávání dobré výsledky.

Naši junioři odjeli do Pardubic s oslabenou sestavou pouze v 11, bez tria absentérů (Klukan, Blacký, Váchal). Kluci přesto ve svých disciplínách byli velice úspěšní a odváží si z Pardubic bronzové umístění a postup na republikové finále do Opavy. O tom, zda se vydají za 14 dní na dalekou cestu se rozhodne v dalších dnech.

Výsledky jednotlivců z Pardubic ZDE

Fotogalerie úspěšnéhotýmu ZDE

Pouze pět žáků reprezetovalo náš klub na semifinálovém klání v Praze. Přesto ostudu neudělali a odváží si se ziskem 73 bodů 6. místo. Pro naše žáky to byl poslední závod před blížícím se MČR žactva, jenž bude hostit následující týden stadion plzeňské Škodovky ve Skvrňanech.

Výsledky z Prahy ZDE