Termínovka 2018

Termínová listina 2018 – atletika – Domažlicko            
             
Leden                  
1.   41. Novoroční  běh       Draženov                  
                   
Duben                  
7.   43.Běh Koutem       Kout n.Š.    
14.   20.Bělská pětka   OM kros     Bělá n. R.  
22.   18. Běh Škarmanem     Domažlice  
                   
Květen                  
2.   Okresní kolo Štafetového poháru   Domažlice - Střelnice
3.   Atlet.čtyřboj st.žactva     Domažlice-Gymn.J.Š.B  
8.   47. Běh osvobození       Díly    
9.   Pohár rozhlasu ml.žactvo okres.kolo   Domažlice-Střelnice  
10.   Pohár rozhlasu st.žactvo okres.kolo   Domažlice-Střelnic  
12.   2.Běh Zelenovským údolím     Domažlice-Zelenov  
16.   OMD  st.žáci         Domažlice – Střelnice
26.   OMJ  Plz-KV-JČ       Domažlice-Střelnice
27.   27.Běh na Čerchov       Klenčí p.Č.  
30.   Atletická liga nejml..žactvo     Domažlice-Gymn.J.Š.B  
                   
Červen                  
3.   7. Chodsko G.P.       Klenčí    
6.   Pětiboj  přípravek  skupina C   Domažlice-Střelnice  
16.   6. Horem dolem Chospilem     Postřekov                      
                   
Červenec                
18.   Test pětka       Horšovský Týn  
                   
Srpen                  
18.   52.Chodská 1500       Domažlice-Střelnice
18.   10.Panevropský půlmaratón     Poběžovice  
                   
Září                  
2.   19.Podčercchovský kros     Chodov    
5.   OMD mladšího žactva 4.kolo   Domažlice-Střelnice
7.   Corny –okresní kolo     Domažlice-Střelnice  
12.   Atletická liga ZŠ  st. žactvo     Domažlice-Střelnice  
13.   14.Bělská míle + VC na 100m     Bělá nad Radbuzou  
15.   11. Hvězdné házení       Domažlice-Střelnice  
23.   40.Memoriál Matěje Mauera     Capartice    
26.   Atletická liga škol ml.žactvo     Domažlice-Střelnice  
27.   Oblastní finale SŠP Corny     Domažlice-Střelnice
                   
Říjen                  
6.   53. Běh Babylonskými lesy     Babylon    
20.   Klenčí – Waldmunchen     Klenčí p.Č.  
Listopad                  
4.   31. Běh na Koráb       Kdyně    
10.   8. Capartická osma       Capartice