• 1

Úspěšné vystoupení žactva na OMJ ve Stříbře!

V sobotu 26. 6. se konalo Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mladšího a staršího žactva, kde se našemu oddílu velmi dařilo!

Bilance dvě zlaté, tři stříbrné a pět bronzových medailí! Celkem tedy 10 cenných kovů! K tomu dalších 20 umístění do TOP 10 a nespočet vylepšených osobních rekordů! 

 

Medailisté:

1. místo

Vanesa Hroníková (hod kladivem; st. žákyně)

Jindřiška Langová (hod diskem; st. žákyně)

 

2. místo

Miroslav Veselý (hod kriketovým míčkem; ml. žáci)

Miroslav Zitterbart (300 m; st. žáci)

Štafeta 4x60 m (Šnirc - Zitterbart M. - Flek - Pivoňka; st. žáci)

 

3. místo

Kateřina Pytelková (vrh koulí; st. žákyně)

Veronika Rýdlová (skok o tyči; st. žákyně)

Pavel Svojanovský (hod kriketovým míčkem; ml. žáci)

Štafeta 4x60 m (Petrásek - Cihlář - Zitterbart T. - Svojanovský; ml. žáci)

Štafeta 4x300 m (Šnirc - Flek - Pivoňka - Zitterbart M.; st. žáci)

 

4. místo

Kateřina Pytelková (hod kladivem; st. žákyně)

Veronika Rýdlová (60 m; st. žákyně)

Adam Šnirc (300 m; ml. žáci)

Štafeta 4x300 m (Manová - Hrachová - Simkovičová - Steidlová; st. žákyně)

 

5. místo

Vanesa Hroníková (vrh koulí; st. žákyně)

Tomáš Kliment (skok vysoký; ml. žáci)

Tomáš Zitterbart (300 m; ml. žáci)

 

6. místo

Tereza Petrášová (vrh koulí; ml. žákyně)

Natálie Simkovičová (hod oštěpem; st. žákyně)

 

7. místo

David Cihlář (60 m př.; ml. žáci)

Šimon Flek (800 m; st. žáci)

 

8. místo

Daniel Robert Cook (hod oštěpem; st. žáci)

Jakub Němec (hod diskem; st, žáci)

 

9. místo

Eva Karbanová (vrh koulí; ml. žákyně)

Pavlína Vozárová (300 m; ml. žákyně)

Natálie Simkovičová (vrh koulí; st. žákyně)

Barbora Steidlová (hod diskem; st. žákyně)

 

10. místo

Alexandra Hrachová (vrh koulí; st. žákyně)

Simona Kulenová (800 m; st. žákyně)

Pavlína Vozárová (hod kriketovým míčkem; ml. žákyně)

 

Všem zúčastněným gratulujeme k výborným výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci našich barev!!!

 

Kompletní výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/50040