• 1

OM žactva ve Stříbře - 11 medailí

Kuboušková třikrát zlatá na Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje!

Včera se sešli ve Stříbře nejlepší atleti a atletky z Plzeňského a Karlovarského kraje, kde se poprali o cenné kovy! Mezi velmi úspěšné výpravy patřil i náš oddíl! 11 medailí a dalších mnoho umístění do TOP8! Nejúspěšnější závodnicí našeho oddílu byla Simona Kuboušková, která dokázala jako jediná vyhrát hned 3 zlaté medaile!

Zlato:
Miroslav Zitterbart - 300m
Simona Kuboušková - hod kladivem, hod diskem, vrh koulí
Pavel Froněk - skok vysoký

Stříbro:
Jan Švígler - 1500m
Anna Rašková - skok vysoký
Jakub Petráš - skok vysoký

Bronz:
Jan Kocián - skok daleký
Froněk - Kocián - Kratochvíl - Petráš - 4x60m
Kristýna Čiháková - hod kladivem

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!