• 1

Ligové statistiky

Přinášíme ligovou statistiku. Počet bodů nasbíraných jednotlivými závodníky, počet bodů v jednotlivých disciplínách i konečné tabulky. 

Závodníci

  I. II. III. IV.  CELKEM Počet kol Baráž
Antoš Miloslav x x x x 0 0 x
Bílý Vít x 3 x 3 6 2 x
Blacký Tomáš x 1,5 0 1,25 2,75 3 1
Carda Václav 8 8 7 7 30 4 3
Černý Pavel 6,75 12 14,25 8,25 41,25 4 x
Ekl Šimon 12,75 6,5 2,75 8 30 4 7,25
Feder Martin 1 x 0 x 1 2 x
Fikrle Matyáš 4,25 8,75 4,75 0 17,75 4 1
Gerlický Ondřej x x x x 0 0 x
Gregor Jiří  11 16,75 x 7 34,75 3 x
Hamberger René 12 12 13 15 52 4 5
Houdek Martin x x x x 0 0 x
Kamír Adam 0 x x x 0 1 x
Karlach Jakub 1,75 6,5 11,5 3,25 23 4 4,75
Malát Milan 0 1 3 4 8 4 x
Mastný Luboš x x x x 0 0 x
Nádhera Matěj 20,25 8,75 21,75 22,25 73 4 20
Ott Tomáš 2 1 2 3 8 4 x
Peták Jan 15 14,25 12,5 14,75 56,5 4 11,75
Pivoňka Martin 15 9,75 14,75 0 39,5 4 1,25
Plojhar Tomáš x x 8 x 8 1 6
Richter David 12,25 14,75 9,75 10,25 47 4 10
Suchý Jan x 8 0 1,25 9,25 3 0
Šilhavý Martin 7,75 5,5 6,5 10,25 30 4 8,25
Šleis Tomáš x x x x 0 0 x
Špindler David 2 7 10,5 x 19,5 3 0
Tauer Jan 18,25 11,75 16,25 16,5 62,75 4 4,25
Uhlíř Jakub 0 2 x 4,25 6,25 3 3
Valášek Jan 13 13,25 19,25 10,25 55,75 4 14,25
Váchal Václav x x 4 7 11 2 8,75
Vychopeň Vojtěch x x x x 0 0 x
CELKEM BODŮ 163 172 181,5 156,5      

 

Disciplíny

Disciplína I. II. III. IV. CELKEM Baráž
100m 16 18 26 14 74 19
200m 24 18 28 23,5 93,5 22,5
400m 18 16 17 19 70 13
800m 32 27 17 16 92 15
1500m 5 9 17 6 37 0
3000m x 3 17 x 20 x
5000m x x 17 3 20 6
10000m x x 17 x 17 x
110m př. 0 1 17 2 20 1
400m př. 5 7 17 4 33 2
3000m př.  0 x 17 x 17 0
4x100m 9 17 17 14 57 4
4x400m 15 17 17 13 62 16
skok vysoký 9 11 17 6 43 0
skok daleký 7 6 17 7 37 3
trojskok 0 0 17 0 17 0
skok o tyči 0 0 17 0 17 0
vrh koulí 9 9 17 8 43 5
hod diskem 3 3 17 7 30 0
hod oštěpem 8 8 17 7 40 3
hod kladivem 3 1 17 7 28 0
Chůze 0 0 0 0 0 0

 

Konečná tabulka -  základní část

Konečná tabulka HB PB
1 A.C. TEPO Kladno 32 813,5
2 AC Domažlice 27 673
3 TJ Spartak Třebíč, spolek 23 596,5
4 Spartak Praha 4 16 478,5
5 T.J. Sokol České Budějovice 16 460
6 Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 420
7 TJ Stodůlky Praha, o.s. 9 376,5
8 Atletika Klatovy 7 335

Tabulka baráže

Konečná tabulka baráže PB
1 AK ŠKODA Plzeň 219,5
2 Atletický klub Olomouc z.s. 218,5
3 A.C. TEPO Kladno 184
4 Athletic Ústí n/L. z.s 175
5 AC Domažlice z.s. 109,5
6 TJ Sokol Opava 86,5
7 TJ TŽ Třinec 71
8 SK Nové Město nad Metují 51